Jesteś tutaj: Strona główna > O firmie > Przyszłość

Nie bez kozery mówi się, że w ostatniej dekadzie szybkość rozwoju świata i technologii nabrała niespotykanego wcześniej rozpędu. W Piekarni Krawczyk nie spoczywamy na laurach - przeciwnie: nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości wyrobów. Oznacza to pielęgnowanie dotychczasowych receptur, sukcesywne opracowywanie nowych i stałą kontrolę jakości dostarczanych surowców.

Z uwagą obserwujemy dynamicznie zmieniające się trendy rynkowe, co pozwala lepiej sprostać oczekiwaniom i potrzebom Klientów. Bogata, wciąż udoskonalana i poszerzana oferta jest tego najlepszym dowodem. Codziennie zastanawiamy się, jak uczynić dobry produkt lepszym.

IllustrationKażdy nowy wyrób przechodzi długą i żmudną drogę, zanim trafi na sklepowe półki – ze swej strony dokładamy wszelkich starań by był jak najsmaczniejszy i zapewniał odpowiednie wartości odżywcze.

Firma należy do grupy przedsiębiorstw rozwijających się dynamicznie i przeznaczających spore nakłady finansowe na rozwój i umacnianie swojej pozycji na lokalnym rynku. Aktywnie poszukujemy nowych odbiorców i z uwagą dbamy o dotychczasowych.

Stale rozbudowujemy sieć sprzedaży, jednocześnie umacniając swoją pozycję na rynku lokalnym.